İNEGÖL MANLİFT KİRALAMA

İnegöl Manlift Kiralama Hizmetleri olarak günümüzde inşaat sektörünün sürekli ortaya çıkardığı gökdelen tipi yapılarda ve diğer tüm plaza tipi yapıların malzeme ihtiyaçlarını platform kiralık vinç sistemleri ile taşıma işlemi yapıldığı görülmektedir. Bu kapsamda geliştirdiğimiz çalışmalarımıza yönelik gerçekleşen kiralanan vinçler;

İnegöl Manlift Kiralama Hizmetleri ; Ağır tonajlı malzemelerin yükleme boşaltma işlemlerinde kısa bom özelliğine sahip mobil araçları ile sabit kule vinç sistemleri İnegöl Manlift kiralık vinç çalışmaları kapsamında tüm teknik servis desteği sağlanmaktadır. Kullanım esnasında ortaya çıkabilecek her türlü soruna müdahale edecek teknik ekibimiz hazır bekleyerek kiralayan kuruluşların işlerinin akıcılığı sağlanmaktadır. İnegöl Manlift  Kiralama Hizmetleri ; aynı zamanda sepetli platformlar ve uzun bomlu vinç sistemleri en uygun fiyatlarla kiralama işlemi yapılmaktadır.

Her türlü kaza anında uzun mesafeli çekme ve kurtarma işlerinde kullanılacak kiralık vinç tipleri operatörlü ve şoförlü kiralanmaktadır. Özel eğitim almış şoförler ve operatörler her alanda emniyetli bir şekilde çalışmalar sergileyerek karalayan firmaların sorumluluklarını hafifletmektedir.