Hakkimizda

Hakkımızda
İNEGÖL VİNÇ, kiralık vinç , hiyap, sepetli platform, hidrolik mobil vinç(mobil crane), kamyonlu vinç(truck crane), teleskobik vinç kiralama, kiralık hiyap, kiralık katlanır bomlu mobil vinç (hydraulic mobil crane) ürün gruplarında vinç kiralama hizmeti vermektedir.

İNEGÖL kiralık vinç hizmetleri firması İstanbul merkezli bir vinç kiralama firmasıdır ve Ümraniye'deki merkez makine parkından Türkiye'nin tüm bölgelerine kiralık vinç hizmeti vermektedir. 25 Yıllık tecrubesi ile sektöründe öncü firma olan İNEGÖL VİNÇ; kiralık vinç ve hiyap hizmetlerinin yanısıra çözüm ortağı firmaları aracılığıyla, 500 Ton kapasiteye kadar kiralık mobil vinç ve 75 tona kadar kiralık hiyap (hiab) temin edebilmektedir. 

Kiralık vinç hizmeti, kiralık hiyap, vinç ikinci el hiyap satış ve teknik destek ve danışmanlık konularında da etkinlik gösteren İNEGÖL VİNÇ, kiralık vinçler ile ilgili ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına, kendini yenilemekte, kiralık vinç parkını geliştirmekte ve personelini günün koşullarına göre eğitmektedir. 

İNEGÖL VİNÇ ’in faaliyet gösterdiği sektörler; kiralık vinç, hiyap, makine montajı ve taşıması, inşaat hizmetleri, elektrik, enerji, altyapı - üstyapı Hizmetleri, sanayi bölgesi hizmetleri, reklam, organizasyon hizmetleri, konteyner taşıma ve indirme, elektrik direği dikme vinç ve makine taşıma, montajı, demontajı işleri şeklinde sıralanabilir. 

İNEGÖL Vinç ’in kiralık vinçlerinin ve hiyaplarının tümü periyodik olarak muayene edilir. Vinç operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Vinç operatörlerimiz G sınıfı (İş Makinesi ve vinç kullanma) ehliyetine ve güvenlik sertifikasına sahiptir. Ayrıntılı bilgi, kiralık vinç ve hiyap özellikleri, vinç ve hiyap diyagramları için lütfen teknik bilgi sayfamızı ziyaret ediniz. Online destek operatörümüz sağdaki kutucukta sorularınızı yanıtlayacaktır. 

İNEGÖL Vinç kiralık vinç ve hiyaplarla, inşaat malzemelerinin tahmil, tahliye, montaj ve nakliyesi, hafif ve ağır tonajlı her nevi inşaat ve elektrik malzemesi ile endüstri ve ağır sanayi makinelerinin taşınması ve montajını gerçekleştirir. Kiralık vinç ve kamyonlu vinçler, hiyaplarımız müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için son yıllarda bina dış cephe temizliği için sepetli platform, reklam ve tabela montajı ayrıca çelik konstrüksiyon sektöründe de hizmet vermektedir. 

İNEGÖL Vinç ’in araçlarının tümü periyodik olarak makine mühendisleri odasının kontrolünden geçer. Operatörlerimiz ise kendi alanlarında deneyimli, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Her personelimiz G sınıfı (İş Makinesi) ehliyete ve güvenlik sertifikasına sahiptir. 

İNEGÖL Vinç’in yaptığı işleri niteliksel olarak ifade edecek olursak;
Özellikle sanayi endüstrisinde kullanılan makineler (torna tezgahları,matbaa makineleri vb.) ‘in montaj ve nakli, 
GSM ve uydu direklerinin dikilmesi , Çatı montajı, 
Elektrik trafosu,köşk ve pano montajı, 
Her türlü inşaat demiri ve konteyneri ve malzemesinin nakli,
Yükleme boşaltma işleri, (tahmil - tahliye)
Damper ve kasa yükleme-indirme işleri, 
İş Makinelerinin söküm ve montajı, 
Sac yükleme ve indirme işleri, 
Altyapı hizmetleri kapsamında yer alan su borusu,doğalgaz borusu,
Kanalizasyon büzleri,içme,sulama borularının nakliyesi ve montajı,
İnşaat sektörünün faaliyet alanı içinde yer alan köprü ayaklarının dikilmesi ve montajı, 
İskele, tünel kalıp kurulumunda vb. alanlarda etkinlik gösterir.
Klima montajı işlerinde ve çok katlı yapıların onarımı
Ytong (gazlı beton) nakliyesi ve montajı
Reklam tabelaları, totemlerin dikilmesi ve montajı 
Led ekran ve organizasyon hizmetlerinde kullanılan malzemelerin taşınması 
Kamera ışık ve yüksek çekimler için prodüksiyon hizmetleri